Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Babaházat szeretnék csinálni...

Babaházat szeretnék csinálni fából. Milyen anyagot vegyek hozzá és hol tudom megvenni? (rétegelt lemez, MDF, stb)

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen babaházat? Játékbabáknak?
2011. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen ilyesmire gondoltam, csak a kérdésemre szeretnék választ kapni.
2011. aug. 19. 10:32
 4/7 anonim ***** válasza:

A linken fel vannak sorolva a szükséges alapanyagok...

A vásárlással én pl nem a DM-ben, hanem mondjuk a Praktikerben, OBI-ban, Baumax-ban próbálkoznék...

2011. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Baumaxba bemégy, persze először leírod a kivánt méreteket, kéred hogy NATÚR FAROST HÁTLAP-ból vágják méretre neked(ingyenes a vágás). Veeszel Tescoba, Auchanba, vhol Falfesték színezőt, ami ilyen fogkrémtubusnyi nagyságú szokott lenni(olyan szineket, amilyet szeretnél a babahára) akkor veszel csónaklakkot én iylet vettem: [link]

Ezt festés után viszed rá két rétegben. Univerzális ragasztóval kis fakockák segitségével összeragasztod az oldalakat, tetőt hozzá, belső falakat, emeletet:) Én épp most készítek egyet unokahugimnak, még a lakkozásnál tartok, mert 24 óra mig megszárad a lakk és lakkozhatom ujra. :)

2011. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Persze elötte jól tervezd meg rajz segítségével, méretarányosan:) nekem 45cm a magassága, szélessége 30cm:) a tető pluszba dob a magasságon, dehát az függ a dőléstől, a tetőlapok nekem 30x30cm-eresek:)
2011. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fuu köszi utolsó:-))
2011. szept. 4. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!