Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol kaphatok zongoralakk,...

Hol kaphatok zongoralakk, vagy hasonló típusú festéket?

Figyelt kérdés

Fa alapú gitárt szeretnék lefesteni,úgy,hogy a pórusok ne látszódjanak,csak a tiszta fekete felület.

Próbáltunk már egy fehér alapozót ,ami mindent vastagon elfed,de az esetnyomok benne maradnak,és nincs lehetőségem airbrushhoz jutni.Apukám szerint a zongoralakk olyan festék,ami miután felvittük esettel,összeáll ,és egybefüggő sima felületet ad...Na,valami ilyesmit keresnék...Köszönök minden választ!


2011. aug. 24. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, van lakkfesték fára. Abból kenj több rétegben. Előtte próbáld ki valami máson. Ha megszáradt, esetleg polírpasztával, ronggyal átdörzsölheted.


Csak nem építettél egy gitárt? Én is tervezem, és kíváncsi vagyok, neked hogy működik! :))

2011. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok... Olyat keress, hogy magasfényű festék. Van spray-ben is, csak megfelelő kimaszkolás kérdése.
2011. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen...azt mondod,hogy ez összeáll,és a kisebb repedéseket,pórusokat elfedi?(magasfényú sprayt próbáltuk már,de a legkisebb pórusok,és a fa erezete is átlátszott 6rétegen is...)

Igen,gitárt építek,ha adsz egy email címet,az eddigi fényképeket elküldhetem...

2011. aug. 24. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Hű, köszönöm!!

Itt nem teszem ki a címem, de bekapcsoltam a privi mail-t, megköszönöm, ha van pár fotód, kíváncsi vagyok! :))

2011. aug. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!