Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol tudnék venni rizspapírt...

Hol tudnék venni rizspapírt vagy ahhoz hasonló anyagot?

Figyelt kérdés
Repülô kívánságlámpást szeretnék készíteni. Úgy tudom,hogy a búrája olajos rizspapírból van. Hol lehet ilyet vagy hasonló könnyü,tehát reptethetö nem túl gyúlékony anyagot venni? Én gondoltam a sütöpapírra búrának,de nem tudom megoldható e lenne vele a röptetés. Aki tud segítsen lécci! De egyéni ötletek is jöhetnek!:)
2011. júl. 31. 00:44
 1/4 intyke válasza:

ennyit tudtam tenni érted.


[link]

2011. júl. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy veszel kész lámpást - [link]
2011. júl. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
na ezen én is gondolkoztam. de valószínű, hogy a már kész lámpáshoz olcsóbban jutsz hozzá, mintha te magad akarod megcsinálni. én először arra gondoltam, hogy mécses helyett lehet kapni azt a porózus anyagot a lidl-ben is többek között, rendkívül jól ég, és egy nagy darab belőle lényegesen könnyebb egy teamécsesnél. a rizspapír helyettesítésére én is a sütőpapírt próbálnám ki... esetleg zsírpapírt. ki kéne kísérletezni, hogy melyik lenne a legjobb.... egy szó, mint száz, én is szívesen csinálnék ilyesfajta lámpást, ám lehetséges, hogy olcsóbban jönnénk ki, ha inkább vennénk egy készet.
2011. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én speciel magam szeretem megcsinálni, nem feltétlen az ára miatt - de azért is persze -, és tapasztalatom szerint a sütőpapír tökéletes megoldás a rizspapír kiváltására, jól reptethető ezzel is. :)
2014. okt. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!