Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Érdemes megvenni egy régi...

Waland kérdése:

Érdemes megvenni egy régi hagyományos magyar gyártmányú crova-készletet?

Figyelt kérdés
Egy ismerős ajánlotta megvételre, de nem tudom, mennyire megbízhatóak ezek. Vannak olyan jók, mint amit manapság újonnan 10000 Ft környékén árulnak? esetleg jobbak? Nekem 8000 Ft-ért ajánlották, teljesen egyben van, nem kotyog. Megéri?
2011. aug. 27. 21:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Közben találtam egy ugyanolyat a vaterán : [link] Az amit ajánlottak is pont ilyen, csak megvan minden része.
2011. aug. 27. 21:48
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri. Újonnan 10k-ért csak kínai szutyok van, az tényleg nem jó semmire. Átnézed, nincsen-e megrepedve vagy kikopva, a racsnikulcsot magát pedig főleg. Ha minden rendbe van, akkor szerintem jó vétel.
2011. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tuti megéri, a régi magyar cuccok még anyagból voltak nem úgy mint manapság. Lásd: Dutra UE-28 :)(imádom)
2011. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!