Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vágott kisméretű téglával...

Vágott kisméretű téglával díszítettem a házamat kívül. Úgy hallottam, hogy impregnálni legjobb a trafóolaj. Vajon igaz lehet ez? Vagy esetleg van valakinek valami kipróbált olcsó és jó ötlete?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Trafóolaj? Eső nem mossa ki belőle? Nem impregnálni kell ezeket, hanem hidrofobizálni. A kapollárisok során a folyadék bevonja azok falát, így víztaszítóak lesznek. Egyébként meg miért akarod így megcsináltatni? Vizes?
2009. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van tényleg azt szeretném ,hogy víztaszító legyen, mert télen szétfagyhat ha megszívja magát ,nem beszélve a koszolódásról.Hallottam még azóta a lenolajról ,hogy az is jó.(?????)
2009. ápr. 27. 09:40
 3/5 anonim válasza:
Szia! Én is hallottam erről, sőt, van is trafóolajam. Próbálgattam téglára kenni, aztán a csap alá dugtam, és simán lepergette a vizet. Azt is hallottam, hogy fát is lehet impregnálni vele kültéren. Te tudsz erről valamit esetleg?
2009. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hallottam róla.Köszönöm szépen a válaszod, akkor már csak trafóolajat kell szereznem.
2009. máj. 4. 20:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: amikor bekented trafóolajjal ,megváltozott a szine, élénkebb ,sötétebb lett?
2009. máj. 4. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!