Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy kell a zsalukövet jól...

Hogy kell a zsalukövet jól lebetonozni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk ásni egy medencét és azt le kéne majd betonozni, de még nem igazán csináltunk ilyet. Viszont mindenféleképpen mi akarjuk megcsinálni házilag, mert nincs túl sok anyagi keretünk rá... Tehát mindenféle ötletet várok a medenceépítéssel, betonozással kapcsolatban. Köszi!
2011. szept. 15. 15:29
 1/4 Hungy ***** válasza:

Írtam ezzel kapcsolatban nem régen egy cikket:

[link]


Remélem, segít.

2011. szept. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fenti cikk jó, de kiegészítettem.
2011. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! De sajnos a cikked felnyitotta a szemem, hogy medencét egy átlag ember nem engedhet meg magának... :(
2011. szept. 23. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztem ne keseredj el, a fenti megoldás profi medence, ami gazdagéknak van. Ezelőtt 30 éve mindenféle modern eszköz nélkül is készítettek amolyan szolidabb medencét: fa zsaluzattal és vízzáróként cementes homokkal.


Persze kicsit szivárgott és persze le kellett fekete fóliával takarni, mert a gépészet és a vegyi kezelés teljesen hiányzott belőle (azaz gyakorlatilag 6 nap után takarás nélkül undorító nyálkás zöld dagonyává változott) de pár szabály betartásával és néhány vízcserével lehetett használni.


Később kicsempézték és kihúzható lett a fólia tető. Szomszédunkban volt. Aztán az új tulaj kidobta konténerbe az egészet.

2011. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!