Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Méhek ellen palackcsapda, mi...

Méhek ellen palackcsapda, mi kell bele?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy sor, ecetes mézes víz, kell bele a sor is vagy ki lehet hagyni?
2011. szept. 18. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyikben szörpös víz van, a másikban szénsavas narancs üdítő (benne maradt a flakon a kocsiban és teljesen kiment belőle a szénsav, ezért lett belőle palackcsapda)
2011. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A sört imádják!! az kell bele.

Legutóbb én is tenni akartam bele de már nem jutott :D :S

[link]

2011. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én az idén egy tízéves cseresznyebefőttet likvidáltam úgy, hogy 3 keskenynyakú kecsupos palackba öntöttem szét. Annyi légy és darázs fulladt bele három nap alatt, hogy megteltek a palackok.
2011. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kitettem egy 1, 5 literes muanyag palackba jo sok malnaszorp keves vízzel es egy kávéscseszenyi vegyes viragmez van benne. Sajnos mire kikottotuk akkora a testvéremet meg is csipte most ecetes ruhazza, remélem lesz eredménye.
2011. szept. 18. 13:56
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha van otthon kalcium pezsgőtabletta, igyon egyet (tesómnak kalcium injekciót adtak, amikor megcsípte, nekem elég a pezsgőtabletta is)
2011. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerencsere nem allergias, csak rendesen nathas, most alszik.
2011. szept. 18. 14:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Ecetet pont azért szoktak rovarcsapdába tenni, mert a méhek utálják és elkerülik messzire!

Viszont a méhek nem nagyon szoktak senkit bántani! Biztos, hogy méhek ellen, és nem darazsak ellen kell a csapda?

2011. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sárga csíkos és szeret marni.
2011. szept. 19. 16:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Kecskedarázs, vagy Német darázs. Mostanában azokból van sok! Keresd meg a fészküket, és este vagy kora reggel égesd meg őket!

[link]

2011. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Szomszédunkban 1méter (!!!) átmérőjű fészket raktak a tető alá. 5000Ft-ért jött ki az irtó ember és felszámolta. Sztem ennyit megér, bár tény, hogy ebből az összegből rengeteg cukros üdítő vásárolható.
2011. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!