Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan tobhatnám fel a kuponfü...

Hogyan tobhatnám fel a kuponfüzetet? (nagymamám ajándéka)

Figyelt kérdés
Nagymamám most 60 éves, vele élek, és egy kuponfüzetet szeretnék neki készíteni. A füzetben takarítással, főzéssel, bevásárlással kapcsolatban lennének kis cetlik, amiket kedvére benyújthat...Persze ez nem azt jelenti hogy enélkül nem tenném meg neki, csak ötletesnek találom ezt az ajándékot. Ötleteket várok hogy tehetném érdekesebbé, színesebbé a kuponfüzetet.
2011. szept. 29. 15:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Nézd,ez az hogy ha így is -úgy is megcsinálod neki,akkor valahol ez már olyan "cuki"!


Amúgy meg szerintem úgy hogy minden egyes ponthoz rajzolsz vagy nyomtatsz (a rajzolás szerintem ötletesebb,ha szépen tudsz rajzolni) egy kis kis árbát,ami vicces,aranyos,szép.


Érted,pl a takarításhoz odarajzolsz egy kiscicát ahogy felmos vagy bármi,a főzéshez meg rajzolsz egy arccal ellátott fazekat,bevásárláshoz meg egy kosarat,ami sétál a piacra. :D

Ezek hülye pédák,na de érted... :D

2011. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

milyen aranyos ötlet nekem eszembe nem jutott volna ilyen :)

szerintem rajzolj alá szíveket meg virágokat meg persze írd rá hogy nagyon szeretlek nagymama , tőlem neked.

2011. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
rakj bele képeket,pl ahogy te takaritasz: Pl,fogod a porszivot stb. Csinálj bele számára kényeztető dolgokat,pl maszirozó kupon, amit esős napokon beválthat, Vagy cukrászda kupon elviszed 1 sütire,szinház. Bocs most nem jut többaz eszembe.
2011. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat nagyon hasznosak voltak :)várom a további ötleteket
2011. szept. 29. 15:45
 5/11 anonim válasza:
100%
De cuki ötlet!!! :) és jók a tanácsok is...
2011. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Mikőzben itt ötleteltünk. Az jutott eszembe,hogy aférjem szülinapjára csinálok hasonlót csak szex csekk lesz a neve: Esős napokra meg bele rakom azokat a nőket akik,fiatal korában szex ideálja ivoltak.
2011. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
46%
UUUU, ezt nem kellett volna most ide írnod, kedves utolsó
2011. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Miért rossz ötlet ? A sex csekk ?? Baj,hogy ide írtam ???
2011. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nem , dehogy is nagyon is jó ötlet!! csak nem tudjuk hány éves a kérdező??!!
2011. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
elnézést kérek tényleg igazatok,van nem gondoltam a kérdező korára!! Bocsi !!!!
2011. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!