Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van olyan betonfesték az...

Zobart kérdése:

Van olyan betonfesték az országban, amivel nem csak felületi színezést lehet elérni, hanem kémiai reakcióba lép a beton összetevőivel, vagyis mélyebb rétegben színezi meg azt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

úgy érted, h a már megkötött betont?


olyan nem nagyon létezik...

2011. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mire is gondolsz,de van direkt porfesték,amit a műkövesek használnak. Például lépcsők,könyöklők,párkányok színezésére. Én úgy tudom,az ilyenhez még speciális fehér cement is kell,aminek 10e fölött van mázsája,mert a hagyományos cement "elviszi" a színt.
2011. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmi tökéletes. Van több féle márka stb de minde ugyanolyan jó :)


Mamáéknál mikor a járda lett csinálva olyan 35 éve vagy több ott is megszínezték és egy kocka sárga egy pedig piros... azóta is! Nincsenek benne szürke foltok stb.

2011. szept. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: utólag már porozhatod...
2011. szept. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de én valami ilyesmire gondoltam: [link]

Ezzel a már megkötött betont lehet tartósan színezni.Csak Magyarországon nemigen találok ilyet.

2011. okt. 1. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!