Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ellix csavarhúzókkal van...

SirRasor kérdése:

Ellix csavarhúzókkal van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy normális csavarhúzókészletet, és az OBI-ban láttam ~20-25 darabos Ellix fajtájú készletet 6900-ért. Kívülról króm-vanádiumosnak néztek ki (nagyon világos mattos fémszín), de persze lehet, hogy csak dekoráció.


Valaki próbált már ilyeneket? Mennyire tartósak? Ház körüli munkához kéne.


2011. okt. 7. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az Ellix márkáról még sose halottam, szerintem valami kínai tucattermék lehet. 20-25darab 6900-ért nagyon olcsó. Az ilyen kategóriájú szerszámokat sajnos semmilyen használatra nem tudom ajánlani. A kereszthornyú úgy törik el az első nehezebb csavarnál, mint a huzat. A philips meg csak simán elkopik.

Otthoni használatra szerintem 10db átlagosan elegendő. Ha többet áldozol rá, akkor esetleg még érdemes beszerezni egy pozidriv és egy supadriv készletet és talán egy torxot. De mint említettem, 4db philips és 6db kereszthornyú az esetek többségben elég. Egy 10db-os készlet, amit bátran tudok ajánlani az körülbelül 20k-tól kezdődik.

Lehet, hogy most drágának tűnik, de ez legalább szerszám lesz 20év múlva is és azalatt az idő alatt is sok bosszúságtól kíméled meg magadat.

2011. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor nem fogom megúszni olcsóbban :( Riogattak már olyannal, hogy 1 db csavarhúzó 1000 hufnál kezdődik, csak azt hittem, hogy esetleg ki lehet fogni kis szerencsével jó áron.


Viszont azt továbbra se látom, hogy egy csavarhúzó jó-e. "Ha drága, akkor biztos jó." és pont itt kezdődhetnek az átverések :(

2011. okt. 8. 06:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudok pár márkát írni, amiket személyes tapasztalataim alapján is bátran merek ajánlani.

Ilyen pl: Gedore, Beta, Futuro, PB Swiss tools

2011. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!