Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Járólapot lehet vágni flexxel...

Járólapot lehet vágni flexxel amiben gyémántvágó korong van?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Igen, lehet, de nem könnyű, nagyon porzik és nehezebb szép egyenesre levágni, könnyebben törik is. Ha csak pár darabot akarsz meg lehet oldani, de ha nagyobb helységet járólapoznál inkább szerezz be egy csempevágót
2011. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem szeretnék ellent mondani az elsőnek / feltételezem több tapasztalat van/, nekem pont fordítva volt.

A lapok akkor törtek rosszul, ha vágóval csináltam, de a flexel sokkal könnyebben ment / konyha+fürdő/.

Az való igaz, hogy kicsit érdesebb a vágási felület, de sokkal kevesebb lapot dobtam ki.

2011. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor valószínűleg egy életlen csempevágód volt, akkor tényleg jobb a flex!
2011. okt. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Természetesen lehet. Most mi is felújítás alatt vagyunk s a folyosót és a konyhát járólapoztuk. Próbálkoztunk a csempevágóval, ami szépen vitte is a folyosóra szánt lapokat de a konyhait nem (mivel nem mindegy, hogy milyen vastagságú a járólap). Tehát nekünk is előjött a gyémántvágó korongos flex, ami igazán jól vitte. Ha nem egyenletes a levágás mentén akkor mi megcsiszoltuk és így tökéletes lett :)
2012. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!