Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » WC szellőzőventillátor-rendsze...

WC szellőzőventillátor-rendszer kiépítésében tudna ötletet adni valaki?

Figyelt kérdés

Szagelszívót akarok a wc-be szerelni, ehhez keresnék valami elektromágneses úton működő szelepet amivel időzíteni tudom a szellőzést, és lezárni a nyílásokat, ha már nincs rá szükség. Lehet ilyet kapni valahol? A Hurokán, geberit nagyon drága, olcsóbban szeretném megoldani, és mindenképpen kombinálni kell frisslevegő befúvással is.


Szükséges a frisslevegő befúvása is, ha elszívni akarunk a légtérből, és nem akarjuk, hogy a lakásba menjen a szag.


2011. okt. 21. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
En egesz egyszeruen megoldottam es tokeletesen mukodik. A csovet, amin jon le a vizmegtoldottam. A viz oldalrol 45* szogben kapcsolodik ra. Ah... komplikalt leirni. Ha akarod lerajzolom neked pl. corelban es elkuldom. Annyira jol mukodik, hogy szag egyaltalan nincs a wc hasznalata utan. A ventillator pedig automatikusan kapcsol be a wc deszka felemelesevel.
2011. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na pontosan ilyet akarok én is összhozni!!!!!
2011. okt. 21. 16:11
 3/3 A kérdező kommentje:

Légyszi írj privit, és akkor meglesz az emailcím, el tudod küldeni. Nagyon sokat segítenél.


Előre is nagyon nagyon köszönöm!!!

2011. okt. 21. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!