Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Makita vagy Hitachi?

Makita vagy Hitachi?

Figyelt kérdés
Melyik jobb, megbízhatóbb, használhatóbb?
2011. okt. 26. 20:15
 1/7 anonim válasza:

eredetileg mind a 2 japán, mostmár mind a 2 kínai, kb ugyanaz, de én valamiért a makitát venném, ha venném


nekem van egy régebbi kis és nagy flexem, de azok japánok, nagyon sok mindent kibírtak eddig, a kínaiakról nem tudok nyilatkozni, bár szerintem szarok

2011. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mostanában Hitachi néven hoznak be a leggagyibb kínai kategóriába tartozó gépeket. Makitában még nem láttam hasonló bóvlit, mondjuk, attól még lehet.
2011. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hungy ***** válasza:
A Hitachit sokan másolják, ezért láthattál gagyit. Egyébként világviszonylatban a Hitachi ismertebb márka, és szerintem körülbelül ugyanazt a kategóriát képviselik minőségben. Én azért venném mégis a Makitát, mert itthon annak sokkal jobb a szervízháttere, és az alkatrész ellátottsága.
2011. okt. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ilyesmit én sem piacon gondoltam venni, hanem szaküzletben, márkaboltban.

2011. okt. 27. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:

A makitával jobban jársz, pont azért, mit az egyik hozzászóló is említette! Jobb a szervize! Ha eredetit vásárolsz, nagyjából azonos minőséget kapsz! De ennek ellenére én mégis a makitát venném! Sok makitával volt már dolgom, megbízható készülék! :)

Bármelyiket is választod, használd egészséggel! :D

2011. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A makita általában jobb, de ha alkatrészt kell venned hozzá, majdnem dupla áron fogod megkapni.
2011. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én egy Hitachi gépeket forgalmazó cégnél dolgozom. És szeretném megnyugtatni a kedélyeket, hogy az van rájuk írva, hogy Tokyo, Japan.

Úgyhogy nem kell elhinni, hogy Kínaiak.

2011. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!