Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen mestert kell hívni ha...

Milyen mestert kell hívni ha lambériáztatni illetve ajtófélfát ajtóval együtt szeretnék cseréltetni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Asztalost hívjál. Van nagyon sok ügyeskezű mester aki ezt a problémádat megoldja.

Azért a lambériázást gondold meg, én most szedettem le öt év után. Tele volt alatta mindenféle bogárral és undi volt és a falambéria is elveszítette a színét.Pedig kezelve volt rendesen. Még egyszer nem tetetném föl, és akkor se volt ocsó mulatság.

2011. okt. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, akkor ezt még átgondolom, irtózok a bogaraktól!!!
2011. okt. 31. 23:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk 12 éve van fa lambéria, semmi baja és bogarak sincsenek alatta (vezetékelés miatt meg lett bontva egy helyen) A színe is szép még mindig. Aki a bútorokat csinálta, az csinálta a lambériát is. Gondolom, az eredeti végzettsége asztalos, de nem tudom biztosra.

Mi nagyon szeretjük, sokkal melegebb lett az a helyiség (igaz, picit kisebb a lambéria miatt)

2011. nov. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!