Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Karácsonyra mit készitsek?

David222 kérdése:

Karácsonyra mit készitsek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Anyunak és apunak szeretnék barkácsolni valamit. Anyu 33 éves hobbija sütés-fözés.Apa 41 éves hobbija a horgászás. Most nincs sok zsebpénzem ezért inkább szeretnék valamit kézileg csinálni. Ötletek?

11/f


2011. nov. 3. 08:27
 1/3 anonim válasza:
Én 24/F vagyok, mivel nagy a család és én sem vagyok eleresztve anyagilag, ezért tavaly például sütőgyurmát vettem és abból csináltam mindenkinek, egyedi, személyhez illő kis figurákat. Olcsó, de személyes, saját készítésű ajándék. Hobbi boltokban meg talán más papíráru boltban is lehet kapni.
2011. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Töltesz le fincsi recepteken nagyon sokat és csinálhatsz belőle valami receptkönyvfélét díszes takaróval.

A a faternak meg halas könyvet,vagy horgászbot tartót,vagy horgász széket.

Ilyenkor nyugodtan kérj segítséget a másik szülötől.Pl:Ha muterodnak készítesz akkor kérd mega fatert hogy segítsen,és ugyanez fordítva.

[link]


[link]


[link]


[link]

2011. dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 13. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!