Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fekete bútorhoz milyen fal illik?

Fekete bútorhoz milyen fal illik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A fekete-feher szinhez minden megy, tehat a szinarnyalatot kell megtalalnod, ami neked tetszik, mivel ez fontos, hogy nyugalmat, bekesseget erezz az otthonodban.
2011. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valami világos szín,az már az ízlésedtől függ mennyire harsányat akarsz

Fehér,tojáshéj, narancssárga

2011. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az úgynevezett napsárga. Nem kell higitani, mert idővel világosodik. Ez olyan hatást kelt borús időben is, mint ha sütne a nap, vagy mint ha felkapcsoltad volna a villanyt. Én már évek óta mind a konyhában, mind pedig a szobában ezt a színt választom. Derűs, nyugtató szín.

Ha ezt alkalmazod, nem fogsz csalódni. Persze ízlések és pofonok különbözőek.

2011. nov. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én a napsárgát ajánlanám vagy a narancssárgát.Nekünk az van, de hídegben is úgy érzem, mintha melegebb lenne és sütne a nap,főleg reggel, amikor besüt a nap, hát annál szebb látványt, más szín nem tud visszaadni.
2011. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekünk is fekete bútorunk volt és fehér volt a fal. Eladtuk a bútort és segítettünk összerakni náluk. Nekik sárgás-narancsos színű volt a fal és akkor lepődtem meg mennyire máshogyan mutatott a bútor. Nagyon kiemelte a fekete bútort. Sokkal szebb volt mint fehér fal előtt. A lényeg, hogy világos szín legyen.
2011. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lordsithlord válasza:

Kérdés, hogy milyen környezetbe szánod a bútort.


Otthonra jók a sárga árnyalatai, de irodába inkább a fehér, a halványsárga vagy egy nagyon halvány kék háttér az alkalmasabb.

2011. nov. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem japán cseresznye a falam és nagyon jo. Nekem nagyon tetszik.


17/L

2011. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!