Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan újítsam fel a szekrénys...

Hogyan újítsam fel a szekrénysorom?

Figyelt kérdés
[link] ehhez hasonló a szekrénysorom.. annyiban más hogy van benne egy vitrines rész.Jobb oldalon a zárt ajtó helyett. Nemrég vettem meg..olcsóbban adták mert szállításkor megkarcolódott a bútorlap egy kis helyen szerencsére pont belső része így nem látszik. Szóval szerintem buta lettem volna ott hagyni 15 ezerért. De felszeretném dobni a színét. Nekem túl egyszerű és megszokott már ez a szín.Az lenne a kérdésem hogy szerintetek hogyan ? Gondoltam öntapadós matricára. De nem igazán tudom milyen színekkel kombinálhatnám. Fehér fekete esetleg. Meg az hogy hogy..maximum 10 ezer ft az az össze amit rászánnék ...Nem az egész szekrénysor befedésére gondoltam hanem az ajtókra pl csak.. csak úgy hogy esztétikus is legyen..de szívesen fogadok új ötleteket tippeket..
2011. nov. 17. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Van a Praktikerben egy olyan festék, ami flakonban van, és szpré. Nagyon nagy a színválaszték, egy flakon 1200 Ft körül van, és minden anyagot befog. Én leszerelném a fogantyukat a szekrenyrol - azt is lecserelnem másfajtára -, és szétszedném a szekrényt, minden srabját més színűre fújnám. Fantázia kérdése. Válassz 2-3 egymassal harmonizalo szint, és azokat variáld ötletesen. Vagy pl. az egezs lehet narancs, vagy fehér, vagy rózsaszín...
2011. nov. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A másik, hogy van a Teszveszen/Vaterán allandoan rengeteg dekoracio, amit csak ra kell ragasztani a butorra/falra, stb-re. Sok ötletet gyujthetsz, csak böngéssz.
2011. nov. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
... lehet rá ragasztani kavicsokat, kagylókat, üveggyöngyöket...:)
2011. nov. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én két szobában is öntapadós tapétát használtam szekrénysorra. Az egyik 20 éve rajta van... és mosható, kezelhető. A másikkal sincs semmi gondom. Különböző bútorokat is lehet egy stílusuvá varázsolni.

Fotót tudok róla küldeni, ha érdekel... akkor személyes levelet küldj, hogy hova.

2011. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!