Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy újítsam fel a kiságyat?

Hogy újítsam fel a kiságyat?

Figyelt kérdés
Szeptemberre ikreket várunk a feleségemmel!Kaptam két kiságyat,semmi bajuk nincs szerkezetileg csak szeretném őket lefesteni!Jelenleg mustárszínű olajfestékkel vannak lefestve!Erre ráfesthetek? Lakkozni nem merem mert azt hallottam,hogy az mérgező! Lehet kapni nyers fa szinű olaj festéket?(olyat ami nem fénylik)Ha tud valaki akkor segítsen mert nem nagyon vagyok otthon ezekben a dolgokban!
2009. jún. 8. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ráfesthetsz, de előtte csiszolópapírral le kell csiszolni.
2009. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia Apuka!A zománc festéket nehézkes: vagy le kell csiszolni, marni- Chromofaggal- vagy hőlégfúvóval leszedni. Ezek mind nagyon nehéz menetek, főleg, ha a kiságyak lécei kerekek, akkor szinte lehetetlen a fenti műveletek kivéve a csiszolást.DE van más megoldás is: menj szakszerű festékboltba, ne Praktiker vagy ilyesmi! Ott kérj alapozót, amit rá kell vinni az olajfestékre és onnan már festhetőek. Viszont nagyon- nagyon figyelj, hogy a festék gyermek barát legyen, amivel legvégül kezeled, mert a Csöppök tuti, hogy nyalják-falják majd! IKEA-ban vannak olcsó festékek, ami tuti, hogy bababarát is.
2009. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és gratula a babákhoz! :) Második voltam.
2009. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!