Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha elszakadt a redőny mozgató,...

Ha elszakadt a redőny mozgató, vagy nem tudom, hogy mi a pontos megnevezése, amivel le-fel lehetett húzni a redőnyt, azt mennyibe kerül megjavíttatni? Nincs garanciám. Ha valakinek volt ilyen, kérem ossza meg velem a tapasztalatát!

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne megtudnom....Előre is köszönöm!
2011. nov. 19. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen vastag, szalag jellegű izé?

Mikor nekünk elszakad, egyszerűen veszünk pár méter ilyen redőnyhúzót, és megjavítjuk, esetleg meg is varrhatod, ha nem olyan helyen szakadt, ahol beakadhat.

2011. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ami elszakadt azt gurtninak hívják és nem drága egy-két ezer forint, ha a redőny is lezuhant és eltört benne bár léc, akkor azt is ki kell cseréltetni, mármint azt a pár fokot ami eltört, olyan hogy garancia, az nincs sztem redőnyre, amúgy én is így jártam múlthéten, hogy leszakadt a redőny, mi otthon megoldottuk sajátkezűleg a javítást, de nem tudom hogy ha redőnyöst hívsz akkor mennyiért csinálná meg, mert anyag és munkadíj is lesz
2011. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát a redőny is lecsúszott,de szemmel láthatóan egyben van, próbáltuk feltolni de nem igazán akar ott maradni...Ilyen vastagabb szalag igen...Az a baj,hogy nem hiszem, hogy megtudnám csinálni, mert ahogy elszakadt a szalag, eltünt az egyik fele, a vége is csak úgy maradt meg, hogy kötöttem rá egy csomót. És a kötél nem látható mert burkolat van rajta, szóval nem igazán tudom elérni...nem sok ötletem van hogy tudnám megcsinálni:S

De nagyon köszönöm a válaszotokat:)

2011. nov. 19. 19:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Hol lehet venni olyan redőnyhúzót?
2011. nov. 19. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Háztartási boltokban, esetleg barkácsboltban vehesz
2011. nov. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"olyan hogy garancia, az nincs sztem redőnyre"

A mienkre egyébként volt.

2011. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!