Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Muszály a sógyurmát lelakkozni?

Muszály a sógyurmát lelakkozni?

Figyelt kérdés
Nem sütném ki,hanem csak radiátoron szárítanám,így nem lenne tartós lakkozás nélkül?
2011. nov. 20. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem így is tartós, nekünk az volt.

Csak törékeny.... :(

2011. nov. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,szóval akkor se,ha temperával lefestem ? :)
2011. nov. 20. 12:30
 3/6 anonim válasza:
100%
2011. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:D:D:D XD
2011. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a baj a só-liszt gyurmával szerintem hogy ha úgy csinálod meg hogy könnyen megszáradjon és lehessen festeni, akkor nehéz gyúrni, meg megformálni, ha úgy csinálod meg hogy jó legyen vele gyurmázni akkor meg nem tudod kiszárítani rendesen...


De a kérdésre válaszolva: nem muszáj, elvileg jó az úgy is ahogy van. Gyakorlatilag meg olyan amilyen:D

2011. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált a lakkozás. Anya festékboltban vett 1 liter lakkot, azzal lakkoztuk be, amit készítettünk. Ha nem lakkoztuk le, akkor a temperának se volt olyan szép a színe rajta.
2011. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!