Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan készítsek házilag bunkert?

Hogyan készítsek házilag bunkert?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy csinálok házilag egy egyszerű bunkert.Kérem segítsetek!Hova,és Hogyan készítsek?Mi kell hozzá?Köszönöm.12/F
2009. máj. 11. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is csináltam mikor ennyi idős voltam :D deszkákat szögeltem össze meg mindent amit találtam.

Igazából a határ a csillagos ég. Egyszer egy ketrecbe költöztünk be és letakartuk zsákokkal, anyagokkal stb. :D meg a fára is szögeltünk deszkákat, és sátrat csináltunk ruhákból.

Emlékszem egyszer a ballagás napján is a deszkákat fűrészeltem... szép volt :D

2009. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is csináltam egy fa alá az egyik barátommal. Szinte az

asztallábaktól a OSB lapig minden volt rajta, és azért pont fa alá csináltuk, mert egy kis létrán lehetett felmászni és volt fönt egy kis kilátó csillagvizsgáló távcsővel. Deszkákat és OSB lapokat kell összeszögelni. Mi tolóajtót csináltunk az szerintem jobb. Hát sok sikert!

2010. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!