Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A PowerPlus márkájú fúrókalapá...

A PowerPlus márkájú fúrókalapácsot és egyéb gépeket ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy fúrókalapácsot.


Az Obi-s Hyundai 10eFt-os akcióról lemaradtam. Egyszerűen nem volt lehetőségem elmenni érte, félre pedig nem teszik még ha előre kifizetem akkor sem voltak hajlandóak.

Mondjuk lehet nem is az a hatalmas csúcsminőség, de ennyit talán megért volna, még ha 2-3 munka után szét is esik.


Akkor gondoltam, ha már erről lecsúsztam, legyen egy minőségibb gép, Makita. Most volt is az egyik típus akcióban. Elhatároztam, hogy megrendelem neten keresztül, csakhogy az összes forgalmazónál pár napja fölvitték az árát.

Na, nem sokkal, csak pár ezer forinttal. De akkor sem akarom drágábban elvből megvenni, mert gondolom a kereskedőknél még az olcsóbb nagykerárú gép van raktáron, nem szeretném az ő pénztárcájukat tömni. Meg egyébként is ha használnám ez jutna róla eszembe és bosszantana.


Nézegettem a neten. Ekkor akadtam erre a PlwerPlusra. Nem egy neves márka, legalábbis én még nem hallottam róla eddig. Azt írják magukról, hogy belga cég (ennek ellenére nem lennék meglepve, ha gépen made in PCR felirat lenne, mint manapság szinte a legtöbb akár nagyobb márka termékén.)

A teljesítményadatokat elnézve elég erős gép. Az ára is rendben lenne. A gyártónak van saját weboldala, talán ez is jelent valamit. Sőt, most nézem, még magyar nyelvű oldala is van! :O És 3 év garancia van rá.

Szerintetek milyen vétel lenne?

Egyébként erről a gépről van szó:

[link]

[link]


2011. nov. 20. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kis gipszkarton szerelő cégem és a múltkor a fiuk egy építkezésen találtak (tényleg találták, nem lopták:)) egy ilyen márkájú fúrógépet.

A kivitelezése egész normális. Külsőleg minőségi anyagokból van, nincsenek rajta öntési sorják egyéb hibák. A gépnek súlya is van. Ezek már eleve arra utalnak, hogy nem egy túl gagyi gép. Nem sokat használták még, inkább csak tartalék gépként kallódik a kocsiban nekik, de eddig egész precízen üzemelt.

2011. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásodat! Hasznos volt.
2011. nov. 21. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!