Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kreatív emberek! Mivel tudnám...

Kreatív emberek! Mivel tudnám helyettesíteni a cserepet ehhez a gyöngyös tobozfenyő kivitelezéséhez? (bővebben, képpel lenn)

Figyelt kérdés

[link]

Ilyent szeretnék készíteni, viszont nincsenek cserepeim. Mivel lehetne helyettesíteni őket, hogy mégis sikerüljön megvalósítanom? Minden ötletet/tanácsot szívesen fogadok! Lehurrogók válaszaira nem vagyok kíváncsi! Köszönöm!


2011. nov. 21. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van otthon müzlitálad vagy egy nagyobb szép bögréd az is megteszi csak a füle mindig takarásban legyen.
2011. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok ha karácsonyi papirral szépen be tudod csomagolni bármilyen öblös edény megteszi
2011. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg gyurmából is megformázhatod, ha jó a kézügyességed.
2011. nov. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen pici műanyag cserepet nagyon olcsón kaphatsz, az a legegyszerűbb, ha elmész az obiba, vagy hobbiboltba, ami közelebb esik. Esetleg kérdezz körbe a szomszédoknál, rokonoknál, nincs-e felesleges, biztos akad.

Ha van elég pici tálkád, az is jó, bár nem jut eszembe nagyon semmi. Egy bögre szerintem túl nagy lenne, esetleg kávéscsésze? felespohár? vegyél pár ilyen műanyag felespoharat. Bár szerintem az ilyen cserép sem drágább, ha már ott jársz. :D

2011. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Műanyag pohár, amit csomagolópapírral vagy szalvétával becsomagolsz és egy szalaggal átkötve rögzíted, igaz, így nem pont így fog kinézni, de attól függetlenül még lehet szép. Ha nem ragaszkodsz ehhez a formához, akár a tejfölös pohár is jó lehet. Ha műanyag edény mellett döntesz, valami súlyt (pl. kavicsot vagy homokot) mindenképpen tegyél az aljára, mert egyébként könnyen eldől a könnyű műanyag edény.
2011. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
joghurtos pohár ajándék csomagolóval rá ragasztva!
2011. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!