Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha elektromos szerszám akkor...

Ha elektromos szerszám akkor Bosch vagy Black & decker vagy Makita?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Mire akarod használni? A bleki az barkács kategória, a bosch sem az igazi már(sajnos), én használtam mindhárom márkát a makita ami ár-érték-teljesítmény arányban megfelelt.
2011. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű Makita. Viszont az már magasabb ár kategória is mint a többi.
2011. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A megbizható és jó élettartam kell akkor makita(legalább ez javitható is)
2011. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Helló, ha teheted makitát vegyél. Ha nincs rá elég pénzed akkor bosch. Black@Deckert ne vegyél semmiképp, én azt vettem régebben, fúrót és flexet, egy évet nem bírtak. Makita nagyon strapabíró, a bosch-t nem ismerem. De B@D-t soha ne vegyél!!
2011. nov. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Hali!


Mindenképp Makita!

Mindhárom gyártó cuccaihoz volt szerencsém, a Makita ár/érték arányban verhetetlen. Könnyen javítható.


A Black&Decker nagyon gagyi lett az utóbbi pár évben,a Bosch is elkezdett kritikán aluli termékeket forgalmazni.(mondjuk mindkettő cégnek vannak nagyon tuti gépei,de azok nem a mi pénztárcánkhoz lettek szabva, horror árakon akarják adni)

2011. nov. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bosch az olyan a régi termékekben mint a Makita!

Életkoruk kb örök élet +1év :)

2011. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Köves és Forcon válasza:

Én mindenképpen Makita vagy DeWalt gépeket ajánlanék.

Sajnos a Boschnak itthon nagyon gyenge a szervíz háttere.

a www.szerszammester.hu weboldalon találsz rengeteg ilyen elektromos gépet. Csak ajánlani tudom őket!

2012. febr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A makita az barkács kategória.. ezt bizonyítja hogy az iparban nem használják. A Black and Decker belépő hobbi,de a régi gépei elég megbizhatóak és megverik a makitát mind minőség,mind megbizhatóság terén...

Bosch-ból a barkács(zöld) egyszinten van a makitával. de az Ipari Bosch (kék) a legjobb márka az elektromos szerszámok terén. Sorolhatom hogy 17 éves az ipari bosch fúróm és még mindíg jó, a nagyflexem 230-as 8 éves,sarokcsiszolóm 125 7 éves,lyukköszörűm 7 éves de a legújabb gépekkel is napmint nap dolgozom és minőségben megbizhatóságban bármely márkát megver.. és a lényeg 24-órás használatra tervezve! Egyszer minden elromlik de nem mindegy hogy napi 12-órában használtad 5 évig vagy alkalmanként kifurtál a falon egy lyukat... szóval ha nem akar az ember melléfogni szerszámvásárlásban akkor (kék)Ipari Bosch!

2015. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Uram,Önnek igaza van!Egyetértek.Nekem is 13 kék Bosch szerszámom van.Nagyon megvagyok elégedve velük!
2017. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!