Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy szoba kifestése után...

Egy szoba kifestése után lehet-e glettelni vagy csiszolni a falat, ugyanis most láthatóvá pár apróbb hiba? Nem lesz más színű ha a glettelt részt újrafestem? Előtte természetesen használnék alapozót.

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 19:29
 1/4 anonim válasza:
Szia!Általában a festés előtt szoktak glettelni!!!Vagy fesd át mégegyszer azt a részt.
2011. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kigletteltem az egész szobát festés előtt de két féle glett volt a falon+még a fal színe és nehezen lehetett meglátni az apróbb hibákat.(nem volt ugyanaz a glett a boltban azért kettő félét)Ami a legfontosabb hogy életemben nem csináltam előtte, szóval benne volt a pakliban ez a pár hiba.:)
2011. nov. 29. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak apróbb hiba, én biztosan nem kezdeném javítgatni, az sokkal jobban ki fog ütni, mint ezek az apróságok. Majd legközelebb jobban fog menni. Hívd meg barátaidat egy "festés-avató" bulira, és kérdezd ki őket, látnak-e valami hibát benne. Lehet, hogy észre sem veszik, csak te tudod, hogy ott van valami bibi.

Ha nagyon zavar, rakj oda egy szekrényt, képet, virágot, kis polcot, rajta könyvvel, akármivel, és már hiba volt, hiba nincs!

2011. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de ne tedd. Ha nincs gyakorlatod, akkor ahova felviszed a glettet, az tuti nem lesz síkban. Hacsak nem tragikus (mondjuk két centi mély a lyuk), akkor inkább hagyd, és majd a következő festésnél gletteld telibe azt a részt (tehát ne csak a lyukat, hanem mellette is jóval), és nagy mozdulatokkal csiszold. Úgy valószínűbb, hogy sikerül síkba hoznod.
2011. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!