Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért néznek furának azért...

Miért néznek furának azért mert csirkecsontokból szeretnék ékszereket készíteni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 18:54
1 2
 1/13 bánomisén ***** válasza:
84%
Mert fura ötlet :-)) Ha elkészül, légyszi, linkelj róluk fotót, jó?
2011. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert az nem egy hétköznapi viselet. Furcsa, ha valaki csirkecsontot visel a hajában vagy nyakában, nem hétköznapi. Inkább a bennszülöttekre jellemző. Én farsangkor trollnak öltöztem és csirkecsont nyakláncot, karkötőt és fülbevalót viseltem.:)) Munkahelyemre már nem vállalnám be. :)
2011. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Mert az átlagtól eltérő,különleges,egyedi dolgokra mindig furán néznek,de ezzel ne törődj,tartsd meg az egyéniséged,a stílusod!
2011. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert ez egy furcsa hobbi.:D egyébként szerintem a csirke csont nagyon szilánkosan törik,nem hiszem,hogy aprólékosan tudod majd farigcsálni. De lehet,hogy tévedek,engem is érdekel ha elkészült:D
2011. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Mert az mégiscsak csont, öreg! (ez volt az első gondolatom)

de amúgy ha elképzelem, hogy az őskortól használjuk ezt az anyagot...tul.képp semmi baj nincs vele.

/Ha jól tudom ki kell főzni alaposan mielőtt használod. Meg olyat is hallottam, hogy egy-két hétig ecetben áztatva rugalmas lesz/

2011. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Hülye állat :D ♥ Tudtam hogy te vagy az.. :D iszonyat morbid vagy :D
2011. dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

Utolsó: igen én vagyok a te kis hüyleállatod :D (L) tudom hogy morbid vagyok :D de miértne?:D lehet divatot indítok el :D

2011. dec. 14. 19:26
 8/13 anonim válasza:
Ki tudja.. :D de ez nekem sok(k) :D :D :D
2011. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem tök ötletes :D én is szeretnem megbotránkoztatni a környezetem.. remélem majd kinövöm XD
2011. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

:D

Hát inkább csirke-csontból, mint emberi lábszárból. Bár ezek után már semmin sem csodálkoznék!

2011. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!