Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ed Johnson2000w láncfűrészről...

Ed Johnson2000w láncfűrészről vannak tapasztalatok? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 11:15
 1/10 dirtboy ***** válasza:
szerintem ne vegyél elektromost,vegyél inkább egy kis köbcentis benzinest,azok jobbak.
2011. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jobb.... A szomszédban makita van 1800 w és negyven köbméter tüzifán túl van minden gond nélkül, ám ha ide beregisztrálsz akkor segítenek neked tipusban árban a legmegfelelőbbet találni. [link]
2011. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 dirtboy ***** válasza:

/A szomszédban makita van 1800 w és negyven köbméter tüzifán túl van/


azt ugye tudod hogy 40 de még 100köbméter sem olyan sok egy láncfűrésznél.

egyébként makita az tényleg jó márka 30 ropiba kerül egy 1800W-os.

de én inkább a benzinesre szavazok,a benzines hozzá értő kezében még 10év múlva is szépen dolgozik.

2011. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Természetesen tudom, nekem egy Husqvarna 435 ös fűrészem van, de nem mindenki szeret (ért\vagy akar) pepecselni a benzines kisgépekkel. És mivel elektromosról kérdezett azért mertem ajánlani ezt a márkát mert ezt ismerem. Nekem is szimpatikusabbak a benzines kisgépek.
2011. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

csak elektromosra pályázok,mivel műhelyben is kellene használni.

Köszi a válaszokat mmég szét nézek,alényeg ,hogy ne negyon menjen 20 ezer felé.

2011. dec. 30. 14:39
 6/10 RockyCellar válasza:
ha nem a szekrény tetejére akarod akkor csak Stihl-t vegyél
2011. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

már bocsi ,kedves utolsó bejegyző,akkor mért van rengeteg féle fűrész ha csak a STIHL a jó.Ezt nem értem ,barkács célra megfelelőt biztos talál valaki a sok gyártó közül.

Én is ilyet keresek,olcsó de megbízható géplegyen .A Stihl,tudom nagyonjó márka de minimál bérből nem nagyon telik,30-40-50,ezer forintos gépre.Gondolom ezért csinálnak sok olcsó fűrészt ,hogy ne csak a "gazdagok"vágjanak fát.

lehet nemjól látom e témát ,de most ez a véleményem.

2011. dec. 31. 09:02
 8/10 dirtboy ***** válasza:

jól gondolod kérdező,nem csak a stihl használható.

én ugyan stihl rajongó vagyok meg van nem is stihlem de nagyon jó a husvarna is meg most egy makita DCS7900-al dolgozok hétköznapjaimban és az is nagyon profi gép.

ha olcsó benzinest kellene ajánlanom akkor oleo mac-et ajánlanám,nem a 350-net hanem a GS 410 C-t.

54 ropi de jóval jobb mint akármelyik elektromos.

sajnos elektromosban nem tudok segíteni,sem ajánlani.

2011. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 RockyCellar válasza:

nem mondom, hogy drága stihl-t kell venni abból is elektromos és nagyon jó.

Esetleg még HUSQUARNA

2011. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha csak elektromos jöhet szóba, akkor ügyelj arra, hogy ne műanyag fogaskerekeset, hanem kuplungosat vegyél. Én a McUlloch epromac-t ajánlom.
2012. jan. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!