Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan kell bekötni az INDESCO...

Hogyan kell bekötni az INDESCO LB2000 940N1S. 01 villanymotort (mosógépmotor)?

Figyelt kérdés

Kaptam egy fenti jelzésű villanymotort, amit szeretnék majd hasznosítani.

Sajnos az interneten nem találtam olyan magyar nyelvű oldalt, amely eligazítana arról, hogy a motor összesen 6 db. kivezetését hogyan kell megfelelően áram alá helyezni, figyelemmel a fordulatszámra és a forgásirányra is.


2012. jan. 17. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress egy tekercselő műhelyt,nekem is ott segítettek.

Ezek a motorok jobbra~balra forognak lassan,és egy irányban gyorsan. Ha szemben állsz a tengellyel-akkor az óramutató járásával ellentétesen.

2012. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fúróferkó ***** válasza:
100%

A 6 kivezetést ohm mérővel ki válogatod ,melyik tartozik egy motorhoz.Az egyik csoport a mosógép,a másik a centrifugához tartozik.

Most meg kell állapítani melyik kivezetés tartozik a segédfázishoz,általában nagyobb ellenállása van, mint a munkatekercsnek.

Van egy jó hírem:Az internet előtt is volt élet a földön,és kötöttek be ismeretlen kivezetésű motorokat.

Ezért ha "felmentemantreésnemtaláltamsemmit"ijedtség elmúlt,és nem akarsz a motorból indián füstjeleket ,inkább fordulj szakemberhez!

2012. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos útmutatásokat!


Hálás vagyok az internet használatára vonatkozó bölcs megállapításért is! Milyen igaz!

2012. jan. 18. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Csodát ne várj ezektől a motoroktól a teljesítményre gondolva mert a nagy külső az végett van mert 1 vasmagban van 2 tekercs rendszer. Még köszörű gépnek is kevés.

Villszer.

2012. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!