Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Létezik olyan "ecset" vagy...

Létezik olyan "ecset" vagy olyan dolog, amivel falra egyenes vonalat tudok húzni falfestékkel?

Figyelt kérdés

Tehát az egyenest úgy értem, h lehet görbe is, stb., a lényeg, h ne legyen hullámos a vonalam széle. Mert ha sima ecsettel húzom, akkor olyan "remegős" hullámos szélű lesz.

Remélem érthető, mire gondolok...:S Előre is nagyon köszönöm :)


2012. jan. 24. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A legjobb dolog erre a gyakorlat. csinálhatsz papírcelluxból sablont, akkor is egyenes lesz. Illetve ha mintát akarsz rajzolni, azt elméletileg lehet alkoholos filccel is, azt könnyebb használni.
2012. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, mintát akarok. Filccel? Elég nagy rajzot terveztem, és félek, h nem lenne egységes a színe...:S Vagy az lenne?
2012. jan. 24. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában nagy gyakorlattal rendelkező emberek szabadkézzel húzzák, vagy tényleg csinálhatsz papírból sablont. Mindkét oldalra papírcsík, végighúzod az ecsetet utána leszeded a papírsablont.
2012. jan. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél maszkoló szalagot, azzal tök egyszerűen megtudod csinálni. Van különböző vastagságban, hogy bármilyen formát fel tudjál vinni. Vissza szedhető, ha ha elsőre nem sikerülne a megfelelő helyre ragasztani, a festék felvitele után, illetve száradása után pedig egyszerűen lehúzható, nem hagy semmilyen nyomot.
2012. jan. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kerria ***** válasza:
Én is a maszkoló szalagra gondoltam!- szerintem azzal egyenes lehet a vonalad
2012. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, azt már vettem, és szerencsére kipróbáltam egy eldugott falrészen... hát alig nyomtam rá a falamra, mégis letépte a festéket róla. :( Elég problémás vagyok...:)

Azért köszönöm szépen a segítséget!! :)

2012. jan. 25. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de akkor te nem rendes maszkoló szalagot vettél, mert az nem szedi le a festéket a falról:(
2012. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tesa, kreppelt, íves felületekhez.
2012. jan. 25. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!