Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a különbség pl. a BOSCH...

Mi a különbség pl. a BOSCH X-line és Robust Line fúrófejek között?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Én fúrófejekben szerintem a bosch az tuti jó, a másik márkáról őszinte legyek nem is halottam .

A Bosch- azért írom mert tudom hogy sz ar dolgokat nem szoktak gyártani,amit eddig használtam bosch szerszámokat,kegyetlenül nyírtam őket és hát és eddig bajom nem volt velük.

A fúrófejeknél meg a német márkájú cuccokat tartom előnyben .

Amit régebben lehetett kapni a Lidliben az mondjuk egy egész korrekt cucc de mínőségre közepest adnék rá,ezt azért mert dolgozni lehet vele de finomabban kell használni és többször kell köszörülni egy idő után.Lehet kapni hss fúrókat is azokat nem ajánlanám,illetve ajánlanám is de nem tökéletes.A hss-sel annyi a bajom hogy valamit a gyártásnál elkevertek az anyagban és marhára törékenyek a frúrók,de viszont nagyon jól vágnak az élei,rózsdamentest is nagyon szépen viszi amíg ki nem kopik és el nem törik.

Én többnyire cobaltos fúrókat szoktam használni mert az élük nehezen megy ki,nem törik el és a rozsdamentest is tökéletesen lehet vele fúrni,jut eszembe a cobalt nem márka hanem a fúrószár bevonata vagy tartalma...

Ja igen és a piacon ne vegyél ilyesmit,Én egyszer vettem egy pirosdobozos készletet és a 13 fúróval előfúrt lyukat nem tudtam vele kifúrni mert elégett a szár,szóval azokat még nem is szerszámacélból csinálták a románok...na mindegy van egy készletem amit fafúráshoz használok :)

2012. jan. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ, de az "X-line" és a "Robust line" is BOSCH!


Csak az a kérdés, hogy mi a különbség köztük.

2012. jan. 27. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!