Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen márkájú csavarhúzót,...

Milyen márkájú csavarhúzót, villáskulcsot vegyek ami nem fog tönkremenni első használat után de azért nem drága?

Figyelt kérdés

tehát általános otthoni szereléshez,karbantartáshoz keresek olyan márkát ami jó ár/érték arányú.


az hogy valami króm-vanádiumból van az garancia a jó minőségre?



2012. febr. 4. 00:58
1 2
 1/13 anonim válasza:

Ma már minden "króm-vanádium", még a legalja kínai bilivas is. Legalábbis a feliratai szerint, neked meg nincs a zsebedben egy komplett metallurgiai labor ugyebár.

Percíz, tartós, pontos és kényelmes kéziszerszámok: beta.

"párszor használom, osz't eldobom" célra: közepes kínai vackok: pl. extool.

"csak dísznek/kölcsönadni" célra: tesco, vagy kínai piac. Dolgozni nem lehet velük, de legalább olcsóak.

2012. febr. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél drágát de az örök élet.....

Gondolom nem vagy még öregember.

2012. febr. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Zebra(whürt)
2012. febr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rajongója a Black&Deckernek, de alkalmankénti használatra megfelelőek, és még megfizethetőek.
2012. febr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha tartósat akarsz, akkor ne barkácsáruházban vásárolj. Ott is lehet néha normálisakat kifogni, pl. Stanley csavarhúzók, de célszerű bemenni szakboltba. Én pl. a győri Fabory-ban veszem a villáskulcsokat, ott rosszat nem igazán tesznek ki a polcra.
2012. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Én amiket eddig vettem a teszkóban (csavarhúzók, fogók) mind máig jók, sokat használom. Erősek, nem nyalódik el az anyaga és jó árban vannak. Én csak ajánlani tudom. Black&Deckert ne vegyél! Az egy sz@ar
2012. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%

A gazdaságos kék-fehér-pirosban esetleg véletlenül lehet jó szerszámot kifogni. Többségében (mint mindenhol) ők is a Kínai Népköztársaságból hozzák a holmit, és nem éppen a kiváló minőséget.

Amiket én ott vettem csavarhúzókat - mivel éppen nagyon kellett és más nem volt nyitva - már selejteztem vagy vésőt csináltam belőlük. A nagyobbaknak eltörik a nyele vagy deformálódnak, a kisebbeknek elforog a szára a műa. markolatban.

2012. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A Szloven Unior is jo. Sot nagyon is. Az arat nem tudom, de a minosege jo.
2012. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

a lidliben lehet kapni készletet ,az egész olcsó és bírja is,ezt tapasztalatból mondom mert elég sokat szeretltem már vele és szószerint gyilkolom a szerszámokat.

Üdv!

2012. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A Lux Tools még elmegy ha jót akarsz akkor Gedore szerszámokat veszel.
2012. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!