Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az lenne a kérdés hogy milyen...

Az lenne a kérdés hogy milyen fúróval lehet üveget fúrni?

Figyelt kérdés
egy whiskiys üvegre szeretnék egy kb 2-3 cm átméröjü lyukat anélkül hogy az üveg szét törjön vagy meg repedjen
2012. febr. 9. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Írd be a google-ba, hogy üvegfúró

:)

2012. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Léteznek üvegfúrók/gyémántporos csőfúrók de ekkora átmérőben horror áron.

Olcsóbban jársz, ha felkeresel egy üvegest.

2012. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
most néztem 1 cm is elég lenne házi készitésü vizipipához kelet volna amugy de ha ilyen sokba van meg csinálom müanyag üvegel aszt cigivel át tudom égetni
2012. febr. 9. 14:55
 5/8 fúróferkó ***** válasza:
10 mm-es furatot meg lehet csinálni otthon is.nagyfordulatú gép (gravírozó,csiszoló),és gyémánt csiszolóstift kell hozzá.
2012. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vídiás fúró ütés nélkül tökre megfelel.
2012. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Befőttesüveg! Annak a tetejét simán átlyukasztod, és egy fokkal közelebb áll a vízipipához, mint a palack.

[link]

2012. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

eszt akarom meg csinálni némi változtatásal müanyag üveg hejet a whisky üveg ami belemegy csö a helyet alu vagy sárgaréz csővet ami ugy egy cigi vastagságu de inkáb alu lesz mert az van is ithon a szivő cső meg gyári szivo cső mert aszt kaptam

http://www.youtube.com/watch?v=PfQwQKnQ0r8

2012. febr. 9. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!