Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Műholdas tv-m van. Hogyan...

Műholdas tv-m van. Hogyan lehetne megosztani másik tv-re?

Figyelt kérdés
Arra lenne szükségem, hogy amikor a nappaliból bemegyek a hálóba, ott tudjam folytatni a műsort. Vagy olyan megoldás, hogy a két tv-n egyszerre, vagy csak az egyiken, az a lényeg, hogy menjen valami. (Sajnos szabadon vehető vételére sincs lehetőség.) Gondoltam már rá, hogy veszek másik beltérit, és a kártyát rakosgatom ide-oda, de gondolom az a kártyának tesz jót. Bármilyen ötletet szívesen veszek!
2012. febr. 12. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha csak egy beltérid van annak a kimenő jelét oszthatod, de mindenütt csak azt az egy adó láthatod amire a beltéri van kapcsolva.

Nem írtad, hogy melyik szolgáltatónál vagy, de szinte mindegyik ad másodkészüléket -kártyával együtt, havi 500-1000 forintért. A "lavórnál" lecserélik a fejegységet duálra és külön kábel mehet a két beltérihez.

Akkor pedig bárhol, bármelyik adót nézheted.

2012. febr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából ahogy az első írta, de a fejet nem kell lecserélni duálra. A beltériken van antenna kimenet is, abból átvezetik a másik beltéribe a jelet, és mindkettőn azt nézed amit akarsz, a másiktól függetlenül.
2012. febr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk a T-nél a második beltérit(utólag)10 000Ft.hozzák.

Üzembe helyezés címszóval.

2012. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
UPC-nél "ingyen" hozták a másodikat, de lehet, hogy akció volt.
2012. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

T-s vagyok, sajnos a készüléken nincs típusszám, hogy jobban segítene. Egy loop kifelé mutató körben lévő nyíl van rajta, ami esetleg használható.

Tudom, hogy van lehetőség második beltérire, de tényleg csak arra kellene, hogy este még alvás előtt 10 percet menjen. Emiatt az sem baj, ha csak az egyik tv-n megy a jel.

Hogyan lehet a kimenő jelet osztani? Abszolút kezdőnek számítok...

Úgy tudom, az, hogy két műsor menjen, az "beltéri"-leg le van tiltva, mert az fizetős, nehogy jól érezzem magam havi 5e mellett.

2012. febr. 12. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:

A beltérin kell, hogy legyen kimenő koax aljat a TV felé.

Oda dugd a másik TV-t.

2012. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!