Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan/miből készítenétek...

Hogyan/miből készítenétek álkandallót?

Figyelt kérdés

Esetleg ha találtok ilyen témában oldalt, megadnátok a linkjét? Keresgéltem, de nem találtam semmit.. és nincs ötletem, hogyan készíthetnék egy álkandallót! Hogy működik stb..

Van olyan itt akinek esetleg van hasonlója?

Köszönöm a válaszokat!


2012. febr. 12. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Álkandallót nem készítenék.Ha nem tudnék rendes kandallót beépíteni,de mégis szeretnék ilyesmit,akkor vennék egy bioetanollal működő kandallót,mely melegít is,mégsem kell neki kémény,és rendes,valódi lángok égnek benne,nemcsak valami mű izé,ami szerintem nem ízléses.
2012. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem az ízlést kell nézni, hanem, hogy biztonságos legyen és jó meleget adjon. Pláne most.
2012. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Melyikre gondolsz? Aminek a közepén ég az ál-láng, vagy ami csak úgy néz ki, mint egy kandalló, de semmi egyéb?

Tehát ilyet:

[link]

Vagy ilyet?

[link]

2012. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtok!


Kedves 3. Olyanra gondoltam, ami csak úgy néz ki mint egy kandalló, nem feltétlen a meleg miatt kellene!

Gondoltam, hogy valamivel akár még a parazsat is lehet imitálni, valami csillogó piros anyaggal..

De elsősorban a "keretet" nem tudom miből is lehetne megcsinálni! Nagyon jól néz ki amúgy mindkettő amit mutattál!

2012. febr. 13. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem lesz igazi tüzed, akkor akár hungarocellből is készítheted :)

Jól megmunkálható, szinezheted kedved szerint.

Ja, és olcsón megúszod

2012. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!