Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a hivatalos neve annak a...

Novák Dezső kérdése:

Mi a hivatalos neve annak a menetes, karos riglinek (egy sima szögletes fémdarab), amit még anno a nagyszüleink használtak extra ajtózár/ablakzár gyanánt? Lehet még ilyet kapni valahol?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 10:07
 1/5 fúróferkó ***** válasza:
Jól eltaláltad .Éppen riglinek nevezték.Pontosan olyant nem biztos hogy lehet kapni ,de funkcióban neki megfelelőt biztosan.Vagy meg kell csinálni a műhelyben.
2012. febr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondolsz?

[link]

2012. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bútorszerelvényes boltban találtam (sok sok keresés árán) ilyen riglit, a neve persze nem rigli, de elfelejtettem :) 25Ft volt.
2012. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem a kilincsáruház-féle riglire gondoltam, hanem egy egyszerű fába csavarozható kampóra. Sajna nincs barkácsműhelyem és nem ismerek senkit, akinek van, de megnézem akkor egy bútorszerelvény boltban. Tud valaki ajánlani egyet Budapesten?
2012. febr. 17. 11:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Hah, megtaláltam!!! "Csavaros félfordító" a böcsületes modern neve és 400 fötö a praktikerben :) Köszi a segítséget mindenkinek!!!
2012. febr. 17. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!