Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van egy faházunk és a fürdőben...

Van egy faházunk és a fürdőben is fényes fa alapanyagú a fal! Arra lehet ragasztani csempét vagy mivel nem annyira stabill mint a beton fal meg hogy fa és fényes! Nem dobja le a csempét ha felrakom?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 13:30
 1/5 fúróferkó ***** válasza:
Nem dobja le ,de a legvékonyabb csempét vedd meg súly miatt!
2012. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt így távlatilag nehéz lenne megmondani,mert elvileg van olyan alapozó amivel ha be van kenve a fa utána rá lehet ragasztani a csempét.De itt már a fa is bevan kenve valamilyen lakkal.

Én a helyedben raknák rá gipszkartont,aztán folyékonyfóliát utána lehet ráragasztani a csempét.

A fa egyébként totál függöbe van?

2012. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gipsz karton....logikus !Nem tudom még csak tervben van hogy megcsinálnám,méréseket még nem végeztem.Vízüveg az miért kell?:$
2012. febr. 22. 01:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Férre olvastam..:$ fólia gondolom az a szigetelés miatt... Rá kell kenni nem tudom hogy működik:)
2012. febr. 22. 01:02
 5/5 anonim ***** válasza:

A Gipszkartonra kened rá ,olyan mint valami sűrű festék.

Aztán ha megköt olyan mint a gumi,és az átázástól védi a kartont.

2012. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!