Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi kell egy álomcsapdához?

Mi kell egy álomcsapdához?

Figyelt kérdés
szeretnek kesziteni egy alomcsapdat, nagynenemnel lattam de nem tudom h mi kell hozza valaki kerem szepen irja le a hozzavalokat, es ha valaki csinalt mar irhat egy ket tanacsot is
2012. márc. 9. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Szia!


A Hobbyművész boltban, minden kelléket megtalálsz, s a legújabb katalógusukban, amit a honlapjukon is meg tudsz nézni, szépen és részletesen leírják, hogy is kell elkészíteni. Én két és fél órát küzdöttem vele, mert állandóan csomó keletkezett a madzagomon, de nagyon szép lett a végén!


üdv. egy viszonteladójuk!

2012. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi, még nem lehet megnézni a katalógust neten, de ha bemész akkor meg tudod nézni benne, meg elmondják szívesen!
2012. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
egy ágy közepébe fúrsz egy nagy lyukat, és letakarod pokróccal
2012. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Már megnézheted, ha eddig nem találtál leírást!!!

A 40-41 oldalon lesz!!

[link]

2012. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ezeket a hobbiművészes dolgokat sosem értettem... Nekem van egy nagy amin a legnagyobb karika olyan drót amit apám ki akart velem dobatni, mert neki mr nek kellett; a három kisebb karika borvízesüveg fogója; a közepes nagyságú pedig két elvákott majd celluxal jó összeragasztott cumi alakú nyalóka fogója. Rendes cérnával csináltam (de volt ahol a cérnát duplán vettem). A legalsó toll emutoll amit elsős koromban találtam az állatkertben az emuk kifutója mellett, a többi toll meg mátyásmadártoll, arról a madárról amit apám a nyáron fogott (az a madár sem fog többet csirkét ölni). A gyöngyöket amiket meg még rátettem hozta az angyal (a nénikém) amikor alsótagozatos voltam. Nem direkt erre való karikából és mindenből csináltam és éppen ez benne a jó.


A cérna összebogzódása ellen meg azt csináltam, hogy egy egyenes szívószál két végét V alakúan bevágtam és a cérnát hosszában feltekertem rá.

2017. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!