Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 3KW-os beépíthető sütőnek...

3KW-os beépíthető sütőnek kell új kábelt húzni a villanyórától?

Figyelt kérdés
A főzőlap gázos. de azon a szálon ami odamegy azon van minden más konyhai gép! a villanyóránál 16A-os kismegszakítóról megy. vegyek külön kábelt neki és tegyem fel üres kismegszakítóra? vagy elég ha a kismegszakítót nagyobbra cserélem? 2,5es vezeték megy a konyhára.
2012. márc. 22. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés az infó.

1 fázis? 3fázis? 2,5 -ös Alu vezeték? vagy réz vezeték??

Feltételezem, 1fázis Alu vezeték: akkor mindenképp új áramkör kiépítése külön biztosítékról.

2012. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
villanysütő nekünk is így van semmi gond nincs vele ugyan is 1*re minden háztartási gép soha nem megy még 2sem
2012. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 fázis réz vezeték.
2012. márc. 22. 10:11
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
1. vagyok, 1f réz esetén nem szükséges új áramkör, és ha nincs együttes használat, 16-os bizti is éppen elég.
2012. márc. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne neki saját vezeték, de elméletileg elég, ami van Ne rakj nagyobb kismegszakítót, ezzel véded a vezetéket a több készülék által okozott túlterhelés ellen.
2012. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. köszönöm a segítséget!
2012. márc. 22. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:
tavaly vezetékeltem újra a konyhánkat,a suto kulon áramkort kapott.
2012. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én, ha lehet, a sütőnek feltétlen külön áramkört javaslok. Vill.szer.
2012. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!