Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Beépíthető mosogatógép elé...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Beépíthető mosogatógép elé előlapot hol csináltassak?

Figyelt kérdés

Lapot kell vágatni, fogantyút kell venni, stb.

Kell külön rögzíteni a gépet vagy megáll a saját lábán?


2010. febr. 12. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Hát nekem csak úgy be van rakva a gép a sarokba.

Arra már lusta voltam hogy beépítsem. De majd egyszer.


Van neki ajtaja, a tetejére meg ráraktam egy lapot, és ennyi. Meggáll a lábán persze, csak így látszik a ronda alumínium, szóval hülyén néz ki. Ennyi, de amúgy műxik rendesen.

Ez is beépíthetős, csak nincs beépítve, hát szerintem vedd meg, aztán később ráér beépíteni, úgy már könnyebb, ha ott van, akkor látod már hogy mit hogy kéne megcsinálni.

2010. febr. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Egyébként itt egy asztalos haverom: 06-20-48-15-249

Ő szépen dolgozik, Laci a neve.

Ha megvan a mosogató gép, akkor beépíti neked, vagy segít elmondja hogy csináld, nyugodtam hívd fel, rendes srác.

2010. febr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már kiválasztottad a gépet, vagy esetleg meg is vetted, nézd meg a méreteit. Aztán menj fel az IKEA oldalára, ott tudsz pontos méreteket nézni hozzá és ha jól emlékszem tettek már fel szerelési útmutatókat is. Nekem IKEA-s konyhám van, szintén beépíthető géppel, de nekem a kezelőpanel látszik, tehát nem az a típus, amin csak akkor látod, ha kinyitod a gépet.
2010. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!