Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehet Műanyag üvegekből...

Hogyan lehet Műanyag üvegekből szélforgót barkácsolni? Már több helyen láttam. És én is akarok csinálni. Mert praktikus, ötletes?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Műanyag üvegből sehogy. Mert vagy műanyag, vagy üveg. Esetleg plexi lapra gondoltál? Ugyan úgy mintha propellert készítenél. Kell egy közép rész, arra kicsit ferdén rögzíted a "tollakat". Szerintem modellezéssel foglalkozó oldalakon biztos van propeller méretezéssel foglalkozó rész.
2009. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de hogy ragasszam össze??(amúgy ha így jobban tetszik akkor üdítős flakonból)
2009. jún. 15. 00:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a nyáron csináltunk a lányommal!egyszerű!Mi egy nagyobb flakonból csináltuk!

kivágsz egy kört, amekkorát csak enged az anyag!Aztán berajzolod a vonalakat rá, ahol bevágod cikkekbe, de nem teljesen középig!

Mi ezt ez fa pálcára rögzítettük rajzszeggel, és kiraktuk a kertbe!Szépen forgott!

A pálca ne hurkapálca legyen, hanem vastagabb, aminek az egyik végét függőlegesen be le tudsz vágni, és rá tudod szögezni a forgót!Egyszerű, biztos emlékszel mikor oviban, vagy iskolában papírból ilyet csináltál!

2009. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem írni hogy mikor bevágod, akkor a cikkeket el kell tekerni hogy belekapjon a szél!
2009. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!