Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lehet kézi targoncával szekrén...

Lehet kézi targoncával szekrényt vinni?

Figyelt kérdés
Eddig csak dobozok, hűtőszekrények szállításánál láttam. Csak mert nagy ruhásszekrényre gondolok, amely nem nehéz csak ugye nagy.
2012. ápr. 6. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A kétkerekű kis fémvázas vacakra gondolsz?


Szerintem lehet ha a kerekei kibírják. De azért tennék keresztbe egy-két jó erős lécet vagy deszkát, hogy ne csak az emelő kis fémlapján feküdjön fel, hanem nagyobb részen. csak azért, hogy csökkenjen az esély arra hogy beszakítom az alját.

2012. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

jobban jársz egy molnárkocsival, a szekrény oldalához odaállsz becsúsztatod a kis lapját alá magad felé billented kb 45 fokban és csak írányítanod kell hova akarod vinni.


(olyan helyen dolgoztam ahol szekrényeket raktunk össze mindegyiket így mozgattuk gyerekjáték, sokkal könnyebb mint cipelni ráadásul egy ember elég hozzá)

2012. ápr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!