Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A kék fúrógép alkatrészei...

A kék fúrógép alkatrészei megegyeznek a piros gépével? Ugyanaz a tipus csak ugye barkács, profi.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi?????
2012. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

A szürke autóm és a szomszéd fekete autójának az alkatrészei megegyeznek?


De jó lenne, ha lehetne értékelni a kérdésfeltevést...

2012. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De jó lenne ha tudnád mire válaszolsz....
2012. ápr. 25. 12:20
 4/14 anonim ***** válasza:

"A kék fúrógép alkatrészei megegyeznek a piros gépével? Ugyanaz a tipus csak ugye barkács, profi."


Az évszázad legvacakabb kérdésére...


Te meg megtanulhatnál értelmesen kérdezni.

2012. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudod miben más a profi: piros kék:barkács?
2012. ápr. 25. 19:07
 6/14 anonim válasza:

"A korábbi sárga, majd a következő lépcsőfokot jelentő kék színű gépek mellet mára megjelentek a barkács kategória tetején lévő piros színű gépek. "

" A piros vonal gépeire magasabb minőség, és marketingben is megkülönböztetett bánásmód jellemző. "


[link]

2012. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Tudod miben más a profi: piros kék:barkács?"


Milyen esetben???? Talán ha egy nyamvadt márkát mondtál volna, mert ez így egy totál idióta kérdés.


Bosch-ban a kék a profi, a zöld meg a barkács pl...

2012. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az enyém B&D. Amúgy szerintem ze nem kifejezetten tipusfüggő.
2012. ápr. 26. 14:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha B&D fogd meg, vágd falhoz, utána dobd a kukába. Nekem volt piros flexem is és fúróm is. Egy kalap szart nem ér egyik sem, egy évet sem bírtak, pedig csak barkácscélra használtam. Szóval a lényeg, hogy ne is állj neki alkatrésztcserélni bennük, mert nem tartós ez a típus. Egykor nagyon jó márka volt a B&D, ma már tescos a minősége.
2012. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem nagyon bejött most ment tönkre a káék B&D 500Wattos fúróm. Ez is csak azért, mmert akác fa rönkbe fúrtam kettő centis lyukat lyukfúróval és nem vártam, hogy hüljön.
2012. ápr. 26. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!