Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyiket érdemes megvenni?

Ceroaron98 kérdése:

Melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

1.

[link]


2.

[link]


A második egy kicsit komolyabnak látszik de nem tudok dönteni.

A straus elfogadható márka?



2012. ápr. 2. 18:29
 1/8 anonim válasza:
1.
2012. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A második kérdésemre nem válaszoltál.

És meddig bírná?

2012. ápr. 2. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a Straus a legrosszabb minőséget képviseli. Azt pedig, hogy meddig tart ki csak tippelni lehet. Ha szerencséd van, átlagos használat mellett, egy fél évig kibírja, de ez nagyon a maximum. Halottam már olyat is hogy az első használatkor leégett.

Én, ha csak nem kényszerítenének biztos nem vennék ilyet. Akár még egy használt, de jó minőségű gép is jobb befektetés mint ez.

Ha mégis választanom kéne, akkor az elsőt venném.

2012. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gomzoli ***** válasza:
Eszedbe se jusson ilyeneket garancia és számla nélkül megvenni!!! Pláne 5-6 ezerért!
2012. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert van a testvéremnek straus házi vízműje 2008-ban vásárolta és még mindig kifogástalanul működik.
2012. ápr. 3. 10:33
 6/8 A kérdező kommentje:

És akkor még se olyan rossz márka az.

Egyszer kellet rajta simeringet cserélni.

2012. ápr. 3. 10:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy noname fúróm van, és működik. Három éve. Persze, csak alkalomszerűen használom, de arra kiváló.
2012. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gomzoli ***** válasza:
Nem is a névvel van baj, nekem is van OK nevű gépem is, hanem hogy ezekre nem ad se garanciát az eladó, se számlát. Mit csinálsz, ha kapásból elfüstöli magát valamelyik? Vagy akár 1 hónap múlva? 5-6 ezer Ft-ért már majdnem kapsz újat is, boltban.
2012. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!