Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hűtő és sütő közé elválasztás?

Hűtő és sütő közé elválasztás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A konyhámban a kis mérete miatt a sütő és a hűtő egymás mellett található. tudtok valami jó megoldást, hogy a sütő ne melegítse át a hűtőt? Pl: eternit lap, Hőtükör a a sütő oldalára?

Előre is köszönöm, Zita



2012. ápr. 19. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Az előszobából a beépített szekrény (kicsit megszabva) ment a közlekedőbe, így a hűtő az előszoba-fogas mellett még kényelmesen elfér.

Akármit is raksz közéjük, sokkal több áramot fog fogyasztani a hűtőd, ha egymás mellett van a tűzhellyel.

Tapasztalat.

2012. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm válaszod, csak nálunk sajnos a közlekedő egyben a konyha is, annyira kicsi a lakás :)

2012. ápr. 20. 09:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam is kicsi, az egész 35 m2. Csak a konyha és az előszoba között van egy kb. másfél méter hosszú "átjáró", és abba szabtuk bele az előszobai beépített szekrényt, hogy a helyére a hűtőt be tudjam tenni.


Ha ez nem megoldható, akkor valóban az eternitlap a legjobb. Ha becsomagolod alufóliába, (és így cserélhető), még nem is fog csúnyán kinézni.

2012. ápr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 matchman ***** válasza:

Mennyire vannak egymás mellett? Ha lehetne köztük pár centit összehozni, akkor szerintem Ytong-gal kéne kirakni.

Nem tudom, melyik a legvékonyabb, de talán 5 cm-es, vagy még vékonyabb is van. Eternit, hőtükör az ide kevés.

Ha legalább csak 1-2 centit lehetne köztük tartani, akkor meg kell próbálni felszeletelni az Ytong-ot.

Gondoltam még kőzetgyapot lapra is, de mégiscsak konyháról van szó.

2012. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Mindenkinek köszönöm a válaszát :)


Üdv, Zita

2012. ápr. 23. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!