Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nem találták még fel a...

Miért nem találták még fel a néma mikrohullámú sütőt, amikor a család többi tagja alszik és te használni akarod biztos felébrednek rá?

Figyelt kérdés

Ahány ismerősöm van annyitól hallottam, hogy késő este nem lehetetlenné válik mikrózni amikor alszik a család, mert behallatszik a szobába a mikro hangja és felébreszti őket...

Rossz amikor dönteni kell, hogy éhes maradsz, hideg kaját eszel, vagy felébred a család...


2012. jan. 21. 00:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%

Azért nem találták még fel mert biztos úgy gondolják, hogy ott a gáztűzhely meg lehet melegíteni. Szerencsére van választási lehetőség.

A szomszédom is választhatna amikor hajnali 1-2 óra tájban jön rá a hoppáré ha már a mellettem lévő kisszobából csinált étkezőt.

2012. jan. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
azért egy mikró nem olyan hangos, hogy egy másik szobában alvó ember felébredjen rá.
2012. jan. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ milyen minőség. A szomszédomé speciel egy traktorral felér. Aztán meg még csörömpöl is amikor végez majd jön a szomszéd aki kiveszi és jól beb**ssza az ajtaját.

Üvölteni tudnék a méregtől már szóltam neki elnézést kért de olyan süket szegény, mint az ágyú nem hallja a saját zaját.

2012. jan. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

Ez jó kérdés!

Már én is elgondolkodtam rajta, akkora kicseszés.

Nem is az a hangos, ahogy melegíti az ételt, bár lehet, hogy egyes régebbi típusoknál az is zajos, hanem az az irritáló, hogy az idő végén pittyeg. Illetve ezt még ki lehet küszöbölni azzal, ha az idő letelte előtt kinyitjuk az ajtót, csakhogy a legtöbb típusnál valami iszonyat hangosan záródik az ajtó, így vagy megvárjuk, hogy befejezze a melegítést a mikró, majd a végén csipog nagy hangerővel, vagy ezt nem várjuk meg, de akkor meg muszáj bezárni az ajtaját, úgy meg kattan egy óriásit. Hacsak nem hagyjuk nyitva úgy az ajtaját, hogy belül világít, de az meg milyen már.

Tiszta gáz!

2012. jan. 21. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
De mi a fenéért nem melegítesz a tűzhelyen? Mikró előtt is ettek az emberek meleg kaját :) És annak alig van hangja.
2012. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

Jobb mikrót kell venni - vagy jobb lakást :D

Amúgy komolyan, én most nagyon érzem a különbséget, nekem egy olcsóbb mikróm van, a szüleimnek egy drágább, jó minőségű, a hangereje kb. a negyede az enyémnek. Mondjuk az enyém meg nem pittyeg a végén :)

Viszont ezt egyszerűen megoldottuk, betettem a mikrót egy szekrénybe, és ha alszik a párom, becsukom annak is az ajtaját. Így már eléggé lefogja a hangot.

2012. jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
7%
A kérdést kb éjfélkor tetted fel, ami azt jelenti, hogy te mikróztál éjfél táján? Egyébként meg miért akkor enni kaját amikor a család többi tagja alszik? Mikor is alszik egy ember? Reggel de ha felébred az nem baj. Délután. Délután evés után a szervezet ilyenkor pihen a legjobbat, de ebéd után, miért ennél kaját? Este: lefekszik mindenki. És te miért ilyenkor melegítesz kaját?
2012. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem akkor melegít magának kaját, amikor akar? Nehogy megmond már, ne is haragudj, hogy ki mikor aludjon, és mikor étkezzen!!

Ha Ő éjfélkor akar enni, akkor akkor eszik. Jaaa...nem szabad, mert akkor a többiek alszanak? Óóó..

Röhejes..

2012. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

A mikrónak a magnetron alkatrésze ami komolyan melegszik,és ezt egy nagy teljesítményű ventilátor hűti. Ennek a ventinek van nagy zaja ami az erős légmozgással eleve jár.


Nagyon nem lehet mit kezdeni ezzel, mert ha nincsen hűtés akkor kb 20 másodperc alatt kinyiffan a magnetron,(és vele együtt a mikró).

2012. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Na, de halkan záródó ajtajút miért nem tudnak gyártani?

Ha tudtok olyan típust, amelyiknek csendben záródik be az ajtaja, írjátok ide, légyszi.

2012. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!