Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan fessem ki a szobát, ha...

Hogyan fessem ki a szobát, ha fűrészporos tapéta van?

Figyelt kérdés
Fűrészporos tapéta van, fehér, és fehérrel is szeretném kifesteni (mivel sok helyen kopott, és felújítás lesz a szobában). Meg szeretném spórolni a festőt, így gondoltam én (és apum) kifestenék, azonban nincs semmi tapasztalatom e-téren? Belevághatok így is, mennyire nehéz és hogy kezdjek neki? Mire figyeljek? Előre is köszönöm a tippeket! (19/F)
2012. máj. 18. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ecset,henger festék és lehet is kenni....a fűrészporos tapéta egyébként festhető
2012. máj. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Chiky ***** válasza:

Az interneten és a youtubon kerint egy Szbafestő Attila nevű szobafestő, aki különböző kisfilmekben mutatja meg hogyan kell festeni, mire kell odafigyelni, milyen eszközökre van szükség stb. Például itt egy link, nézd meg, keress rá biztosan sok hasznos tanácsot tud adni:

http://www.youtube.com/watch?v=f5KcBXGTBr4

http://www.youtube.com/watch?v=W2nzJzAelrU

2012. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fűrészporos tapéta festhető, uh csak a szokásos henger/ecset/lehúzórács/takarófóliára van szükséged. Amire érdemes figyelni, a festék minősége... a legolcsóbb sima, diszperzit festékből biztos kelleni fog a két réteg és vigyázz mert csöpöghet. a hengert belemártod a vödörbe, lehúzod a rácson, hogy a felesleges festéket ne csöpögtesd mindenen végig és mehet a falra. Függőleges mozdulatokkal, egységesen próbáld elkenni a festéket a falon. Fentről lefelé haladj!


Erről a Szobafestő Attila fickóról már én is hallottam, sőt nekem már segített is egy dekorációs kérdésben, nagyon kedves volt! sok sikert, jó munkát, nem olyan tragikusan nehéz!:)

2012. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!