Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy bírnám összerakni a...

Hogy bírnám összerakni a sarokcsiszolómat?

Figyelt kérdés

van egy sarokcsiszolóm amit szétszedtem hogy kipucoljak csak az a problémám hogy ahogy kihúztam a belső részét a szénkefe összeugrott és nem bírom a rugói miatt visszanyomni hogy vissza csúsztassam a belsejét. Itt van pár kép:


[link]


ott van hátul a szénkefe amit nem bírok összenyoni, ha csavarhúzóval benyomom akkor a flex többi részét nem bírom belecsúsztatni mert nem fér ez a csavarhúzótol.


[link]


[link]


a flex black and decker



2012. jún. 19. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Vedd ki a szénkefét. Mindkét oldalán a hátsó résznél kell lennie egy-egy fekete színű korongnak, amiben van egy bevágás a csavarhúzónak.Ez a szénkefe feletti csavar. Ezt tekerd ki. Akkor kiveszed a szénkefét, és már nem is lesz útban.
2012. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem egészen úgy van ahogy az előttem lévő írta nekem is ilyen black and decker sarokcsiszolóm van és annál egy ilyen kis fém kupakot kell le pattinntani :)
2012. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!