Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan kell összerakni? Egy...

Hogyan kell összerakni? Egy hozzáértő férfi segítségét kérném!

Figyelt kérdés

Kombi pelenkázós kiságyunk van(darabokban),nincs mellé utasítás hogyan kell összeszerelni.Én nem találtam a neten hozzá segítséget,valaki tud nekem segíteni?Küldeni ha van vagy valami linket ajánlani amin le van rajzolva,hogy hogy is kell.

"Sajnos" a férjem észember, így nekem kell összeraknom!:(

Előre is köszi!!!!!

Így néz ki az ágyikó:

[link]


2009. júl. 8. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos rajzom nincs hozzá de már raktam össze hasonlót!Csak egy kérdés a honlapon ott a gyártó ő nem mellékelt összerakási útmutatót? Addig is nézd a képet,alulról felülre kell összerakni.Válaszd ki a két végén lévő oldalapot,Ha négy hasonló van mert a kiszekrénynek is hasonló az oldala, a két nagyobbat,utána a két hosszú deszkát vagy négyet erre most nem emlékszem nincs előttem akép.Ezeket csavarozd össze akét előbb kiválasztott lappal.Máris kész az ágy kerete!A két megmaradt rövidebb oldallap adja a kisszekrény oldalait,most ezt kell összecsavaroznod ,folytatom
2009. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nehéz lenne elmagyarázni...

Rakosgasd szét a szobába úgy mint ha legó lenne és próbáld illesztgetni,forgatni.

Türelmesen az alapjaitól kezd el össze illeszteni,rá fogsz jönni hogy melyik furat hová passzol,csavarhúzótok remélem van.

Türelem... babaágyat terem.

2009. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
azzal a két lappal amik akkorák mint a fiókok.Ez adja a kisszekrény alját és tetejét.A fiókokat vagy sinek vagy jülön lapok tartják akkor ezeket is be kell középre illesztened!Ha kész a kisszekrény felrakod az ágy egyik végébe és hozzácsavarozod az oldalapját az ágy végéhez.A szekrény másik befelé levő oldalához a rácsot kell rögzíteni.Valamint arács másik végét az ágy másik végéhez.Ha a Hosszanti ágydeszkák amik alul vannak és tartják a rácsot keresztbe át vannak fúrva akkor azok még pluszba rögzítik a rácsot oda is csavar kell.Legutoljára a keretbe a megadott magasságba be kell tenni a fa stiffteket ez tartja majd a kiságy alját.Általában két magasság van!Remélem tudtam segíteni
2009. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Figyelj a kisszekrény összerakásánál a belső oldalán a fúrt lukak az ágy felé nézzenek mert ez tartja majd az ágy belsőlapját.Ha fordítva teszed be a tartó stiffteket nem tudod hova bedugni.1 és 3.válaszoló
2009. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Merevítő van az alsó fiókok között azt se hagyd ki!Nekem húsz éve még nem volt alul fiók!
2009. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ahammm...még 3x elolvasom és tutira menni fog(ha a villanyszerelés ment ez miért ne sikerülne)!!!!:)

Köszönöm a válaszodat!!!

:)

2009. júl. 8. 21:43
 7/11 A kérdező kommentje:

Ja bocs,még egy szőke nős kérdés...mi az a stifft??

Ok ok égő,de nem tudom...:)

2009. júl. 8. 21:47
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem téveszted el egy fa pálcika olyan vastag mint egy ceruza kb.5 cm hosszú és félig be tudod dugni a zárólapba ezek tartják kb 2-3 cm kiállva a lapból a fekvőlapot.Tanulmányoztam a képeket.Pici módósítás:A szekrénynek nincs külön külső lappja,hanem az ágyvég adja az oldalát,Azt meg onnan ismered meg hogy a összes közül az a legnagyobb és nem ivelt a teteje,mert az ív külön rá van téve!A másik oldal viszont két darabból áll alcsonyabb keret és erre jön rá az ivelt felső hátlap.Figyeld a rajzot és bíztos sikerül.A kisszekrénynek hátlapja is van azt előzőleg elfelejtettem írni.Tehát a kisszekrény ágyfelé rövid oldal hátfal és a végét már az ágy nagy hátfala adja!Írjál privátra ha kell segítség.Bár aki villanyt szerel!!Nekem is az az alapszakmám!! NÉZD A KÉPET!!
2009. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Írtam privátban is...kiszabadult a szellem a palackból!!!

:)

2009. júl. 8. 22:17
 10/11 anonim válasza:

"Észember" a férjed? És hogy viseli, hogy Te viseled otthon a nadrágot??


Húú, hogy tudtad, ezt a pasit összeszedni? Semmi közöm hozzá, csak úgy jött.

Olvastam, hogy babátok lesz vagy már van is. Ezek szerint ahhoz ért!? Vagy ahhoz is segitséget kértél??

2009. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!