Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy régi keményszárú bőrcsizmá...

Egy régi keményszárú bőrcsizmát mivel tudnék egy kicsit felpuhítani?

Figyelt kérdés
Glicerinre gondoltam, ha jól tudom régen azt használtak.

2012. jún. 28. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egyszerű "babaolaj" csodákra képes! Ki van próbálva!

A glicerin inkább a gumiárúk ápolására jó.

2012. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Glicerinnel nem vagy sokkal előrébb. A babaolajat még nem próbáltam, lehet, hogy az is jó, de nekem eddig hasonló esetben az olcsó bőrápoló krémek jöttek be. Ha van türelmed beledolgozni a felületbe, valamennyire meg tudja puhítani.
2012. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A babaolaj tényleg jó. Én az ülőgarnitúrát ápolom vele, kb. 500 Ft volt, és ahogy nézem, két évig simán kitart. Első alkalommal úgy csináltam, hogy vastagon bekentem, aztán két napig hagytam, hogy beszívja. Már az rengeteget segített.
2012. jún. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól emlékszel a glicerinre, de nem csak a puhítás volt a szerepe, hanem ugyanúgy, mint a paraffinolaj, vízhatlanná tette a bőrcsizmát, bőrcipőt! Mivel fagyálló, a hidegben sem vált rideggé a lábbeli!
2012. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szilikonspray, aztán pedig hagyományos, krém alapú cipőpaszta.
2012. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!