Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szoktál, szeretsz barkácsolni?

Szoktál, szeretsz barkácsolni?

Figyelt kérdés
Muszájból csinálsz/javítasz meg dolgokat, vagy örömödet is leled benne?

2012. jún. 30. 06:59
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Igen.Én imádok fúrni faragni csiszolni vagy szerelni akármit;) 19/F
2012. jún. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Shai-Hulud ***** válasza:
50%

Én is! :-)

Lehet, hogy amit csinálok, azt egy gyár sokkal jobban, pontosabban csinálná meg, vagy a boltban olcsóbban megkapnám, de ha fellelkesülök, akkor magam fogom elkészíteni, már csak az alkotás öröme miatt is.


Pedro

2012. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vagyunk még így egy páran, akikből nem veszett ki a barkács-kreativitás. Én is fúrok, faragok, esztergálok, "elektronikázgatok". Néha a saját örömömre (erre egyre kevesebb idő jut sajnos), máskor "kényszerből" (nem fogok egy csepegő csaphoz, vagy a konyha kicsempézéséhez, ajtó-ablak cseréjéhez, üvegezéshez "mestert" hívni), ritkábban a munkám kapcsán.
2012. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek barkácsolni. Kisebb elektronikai dolgokat is én magam csinálom meg, többnyire ezt szeretem a legjobban illetve a fával is nagyon szeretek dolgozni. Olyan is volt már hogy szemét vasakból hegesztettem össze egy jó kis Tv állványt mert a bolti drága volt és miért költsek arra amit én magam is megtudok csinálni. Persze nagyobb munkákhoz nagyobb bútor összeszerelésére vagy szekrénysor felszereléshez már inkább hívok szakembert mert egyedül kissé nehézkes egy szekrényt a falra szerelni, főleg konyhaszekrényt. De amit tudok azt én magam csinálom meg.

Az ágyunkat én magam dobtam össze. Egy haverommal csináltattam hozzá fém keretet majd itthon be burkoltam deszkával hogy valami pofája legyen matracot meg vettem hozzá. A kárpitot pedig öcsém csinálta meg mert azt a szakmát tanulja, és hát had gyakoroljon :) Nekem nagyobb örömöt jelent az ha a legtöbb dolgot én csinálhatom meg így egyedi lesz és sokkal jobb egy olyan bútort használni amit két kézzel csináltam meg mint amit boltba vettem és szét esik. Pedig nem vagyok egy nagy szakember, egyszerű autószerelőként dolgozok.

2012. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Én szintén szeretek! Ma délután vár rám egy savazógép mert a bolti drága, a kollégám damilos szegélyezőjének, meg anyuék fűnyírójának javítása is!


Üdv.

2012. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Igen.
2012. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
én is szeretek, és felveszem videóra és felteszem az odalamra.
2012. júl. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én vassal szeretek dolgozni,csinálom muszájból is és csinálom mert nagyon szeretem csinálni.

A lényeg bármit megcsinálok vasból és mikor megcsodálják a munkámat az tök jó érzés.

2013. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel kertes házban lakom akkor kell,hogy csináljam,mert egyébként sokba kerülne mással csináltatni. Örömömet csak akkor lelem benne,ha sikerült megcsinálnom és "másoknak" is megfelel. Egyébként sokszor befizetem a "tandijat" mert az ember mindenhez nem ért és szinte egy kertes házba plusz a háztartási gépek ,berendezések és felszerelések javítása sok-sok szakmát jelent.
2013. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én imádok szerelni,barkácsolni!Örömem lelem benne nagyon szeretek minden félét csinálni!Ha hazajövök a suliból le a táskát és ki a műhelybe tanulás csak utána! :D
2013. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!